Вітаємо з Днем народження державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новобілоуської сільської ради Ткача Олександра Вікторовича!

Дата: 17.07.2023 10:42

Шановний Олександре Вікторовичу, у світлий день Вашого народження бажаємо Вам мирного неба, доброго здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії, безмежного щастя, гарних мрій та їх здійснення, щоб кожен день був сповненим чудовим настроєм, позитивними розмовами, душевними зустрічами та плідною працею.

Дорогий Олександре Вікторовичу, ми щиро дякуємо Вам за професійну, активну, плідну та кропітку роботу на благо мешканців нашої громади. Нехай Вас ніколи не залишають енергійність, виваженість і цілеспрямованість. Хай нові сторінки Вашого життя наповнюються плідними справами, яскравими зустрічами, теплими розмовами, гарними новинами, цікавими подорожами, а життєва дорога повсякчас веде до омріяних вершин. Миру, злагоди, благополуччя, добробуту, достатку, сонячних днів на довгі роки життя Вам і Вашій родині.

Із повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус