Вітаємо з Днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2023 10:23

Шановні бухгалтери!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом — Днем бухгалтера!

В наш час важко уявити роботу будь-якого підприємства чи організації без такої важливої, точної та надзвичайно відповідальної професії, як Ваша. Завдяки Вам забезпечується стабільна та злагоджена робота всіх, абсолютно різних сфер громади, своєчасність податкових платежів, чіткий контроль фінансових потоків, економічний розвиток громади.

Дорогі наші бухгалтери! Ми щиро дякуємо Вам на Вашу щоденну кропітку, сумлінну та професійну роботу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, легкості та мудрості в роботі, успіхів на професійній ниві, невичерпної наснаги, щастя, благополуччя, добробуту, стабільності та достатку.

Із повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус