Вітаємо з Днем народження діловода Кувечицького старостинського округу Кулик Юлію Миколаївну!

Дата: 04.07.2023 12:01

Шановна Юліє Миколаївно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Зичимо Вам доброго здоров’я, мирного неба, безмежного щастя, гарного настрою, щирих друзів, шани від людей, позитивних емоцій, успіху в роботі, достатку, добробуту, удачі, благополуччя, здійснення мрій та задумів.

Дорога Юліє Миколаївно, дякуємо Вам за відданість нашій спільній справі, відповідальність, працелюбність, професіоналізм, копітку роботу, активну громадську позицію. Нехай Ваша наполеглива праця і надалі буде такою ж плідною та змістовною. Хай усі розпочаті справи принесуть успіх і розквіт нашій громаді. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, хай кожен день зігріває теплом людської подяки за Ваші добрі справи. Миру, любові, взаємоповаги, взаєморозуміння та добробуту на многії літа.

Із повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус