Новий Білоус відвідали представники благодійної організації «СОС Дитячі Містечка»

Дата: 28.06.2023 16:51

Напередодні Дня Конституції України до Нового Білоусу завітали представники благодійної організації «СОС Дитячі Містечка», яка допомагає сім’ям, що опинилися в дуже складних життєвих ситуаціях. Особливу увагу вони приділяють дітям, які залишилися без батьківської опіки.

«СОС Дитячі Містечка» надає соціальну, психологічну, правову матеріальну допомогу; проводить тренінги для батьків; організовує ігрові дитячі майданчики і творчі простори; надає логопедичну допомогу дітлахам із порушенням мовлення. Все це робиться за принципом індивідуального підходу до кожної родини. Одне з пріоритетних завдань — подарувати цікаве дозвілля, радісне і щасливе дитинство дітлахам.

У Чернігові мобільна бригада «СОС Дитячі Містечка» працює з квітня цього року. І нині вона активно відвідує різні громади Чернігівщини.

Новобілоуська сільська територіальна громада щиро дякує представникам благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» за небайдужість, активну допомогу та підтримку наших мешканців, а також безмежну любов, теплоту і турботу про найменших жителів громади.