Вітаємо з Днем народження старосту Кувечицького старостинського округу Купрієнко Тетяну Михайлівну!

Дата: 28.06.2023 09:51

Шановна Тетяно Михайлівно, в цей чудовий святковий день прийміть щирі вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, щасливої долі під мирним небом, жіночого щастя, родинного благополуччя, сімейного тепла й затишку, натхнення, творчої наснаги та невичерпної енергії в усіх Ваших справах. Зичимо легкості в роботі, успішної діяльності, високого достатку, щоб Ваше життя було насиченим на приємні враження, теплі зустрічі й гарні новини.

Дорога Тетяно Михайлівно, Ваш професіоналізм, працелюбність, відповідальність, небайдужість, любов до рідного краю та увага до оточуючих викликають шану і повагу, а також дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності. Нехай поруч із Вами завжди будуть чесні, щирі, порядні люди, які ніколи не засмучуватимуть Вас образою та неправдою. Хай життя буде сповненим любові та радості, в сім’ї панують злагода й достаток, щоб Ви завжди відчували гордість за нові успіхи та досягнення Новобілоуської сільської територіальної громади.

Душевного спокою, гармонії, шани і поваги від людей, миру, стабільності та здійснення мрій.

Із повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус