28 червня — День Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:05

Дорогі мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Вітаємо Вас із визначним національним святом —

Днем Конституції України!

Конституція України є головним гарантом державності та демократії, соборності й незалежності нашої країни. Вона має унікальне історичне коріння. Адже в той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон — Конституцію Пилипа Орлика.

Прийняття Конституції 1996 року закріпило правові основи незалежної України, її територіальну цілісність та суверенітет.

Дорогі мешканці нашої громади, бажаємо Вам невичерпного джерела сили, міцного здоров’я, упевненості, гідності, стабільності, правової захищеності та гордості від високого звання громадянина Української держави.

Нехай якомога швидше скінчиться війна і на рідній землі запанує мир, який сприятиме розквіту та розбудові нашої країни. Хай у кожному серці живе добро, стійкість, мужність і витримка. Наша сила — у свободі та незламності!

Слава Україні! Героям нашим слава!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус