26 червня — День кримськотатарського прапора!

Дата: 26.06.2023 09:02

Сьогодні важливий день для корінного кримськотатарського народу –

День кримськотатарського прапора. Блакитне полотнище із золотою тарах-тамгою є символом багатовікової боротьби кримських татар за свою свободу, їхньої єдності та наступності поколінь.
Він був пронесений гордим народом через усі перипетії XX століття: у моменти національно-визвольних змагань 1917-1921 років, у вигнанні після 1944 року, супроводжував народ на батьківщину в кінці 1980-х – на початку 1990-х. У 2014 році блакитний стяг із золотою тамгою став символом не лише кримських татар, а й спротиву окупації. А зараз поряд із державним прапором кримськотатарський стяг з гордістю носять на шевронах українські воїни, які борються за нашу незалежність і можливість повернутися додому в Крим.
Вітаємо кримськотатарський народ із Днем кримськотатарського прапора! Єдності та сил у боротьбі. Ми робимо все, аби Крим знову став вільним від окупації і прапори знову могли майоріти вільно там, де їм належить!