Сьогодні святкує свій День народження депутат Новобілоуської сільської ради Ситенок Сергій Петрович!

Дата: 25.06.2023 12:19

Шановний Сергію Петровичу, від усієї душі вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, бадьорості, сили, натхнення, терпіння, любові, тепла, здійснення мрій, удачі, успіху, достатку, поваги від людей та вірних друзів.

Дорогий Сергію Петровичу, ми цінуємо Ваші зусилля, активність, професіоналізм, змістовність, небайдужість до чужих проблем, а також копітку та самовіддану працю на благо нашої громади.

Нехай Ваш шлях буде сповненим новими злетами й досягненнями.  Хай зроблене Вами добро вертається сторицею, а у службових справах завжди буде підтримка однодумців. Миру, добробуту, поваги та шани від людей!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської територіальної громади Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус