До уваги населення! Проводитиметься наземний обробіток посівів пшениці

Дата: 23.06.2023 14:39

До уваги населення!

З   25.06.2023р. по 1.07.2023 року

за сприятливих погодних умов ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів пшениці інсектицидом «Коннект», посівів соняшнику регулятором росту «Церон», фунгіцидом «Амістар Екстра» та гербіцидом «Селект»,   які дозволені до використання в Україні.

Інформація

«Коннект» — інсектицид контактно-системної дії. Діючі речовини — імідаклоприд, бета-цифлутрин. Клас токсичності — 2.

«Амістар Екстра» — фунгіцид з поширеною превентивною і швидкою лікувальною дією проти широкого спектра хвороб. Діючі речовини — азоксистробін, ципроконазол. Клас токсичності — 2.

«Селект» — ефективний гербіцид для контролю за злаковими бур’янами. Діюча речовина — клетодим. Клас токсичності — 3.

«Церон» — регулятор росту, який надає жорсткості й стримує ріст стебла у рослини. Діюча речовина — етефон. Клас токсичності — 3.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»