Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 19.06.2023 15:57

У п’ятницю, 16 червня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, першого заступника голови Чернігівської районної державної адміністрації Сергія Крамаренка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, секретаря сільської ради Світлани Стопичевої та працівників виконавчого апарату сільської ради. Під час засідання було розглянуто питання про надання дозволу на проходження медичного обстеження дитини лікарем-психіатром у присутності матері, без згоди батька; про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; про надання матеріальної допомоги, та прийнято відповідні рішення.