Всеукраїнський Олімпійський день

Дата: 19.06.2023 14:20

Завдяки незламним Збройним силам України, в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня-2023, команда юних спортсменів Халявинського та Старобілоуського ліцеїв, а також учитель Тетяна Костенко взяли участь у забігах від 300 м до олімпійської милі 1600 м «Біжу за Ірину Леоненко».

Учасниками заходу стали 650 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Чернігова та Чернігівської області.

І наша учениця Старобілоуського ліцею Анастасія Заговор  у віковій категорії 2011 року народження здобула перемогу на дистанції 300 м та отримала приз наймолодшої учасниці забігів. Вітаємо юну спортсменку з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів і високих досягнень.

За інформацією відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради