З нагоди професійного свята нашим фермерам вручили почесні нагороди

Дата: 19.06.2023 12:44

Сьогодні в Україні відзначають День фермера. З нагоди професійного свята наших фермерів нагородили почесними нагородами.

За значний внесок у розвиток сільського господарства, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фермера нашим представникам сільськогосподарських підприємств вручено відзнаки Чернігівської обласної ради та Новобілоуської сільської ради.

Так, Подяку Чернігівської обласної ради оголошено голові фермерського господарства «ЮМЛАН» ЮРЧЕНКУ Михайлу Григоровичу та голові фермерського господарства «САД ЛАРЧЕНКА» ЛАРЧЕНКО Ларисі Борисівні.

Грамотою Новобілоуської сільської ради нагороджено керівника селянського (фермерського) господарства «Будаш» БУДАША Віктора Олександровича.

Щиро дякуємо всім трудівникам та дбайливим господарям, які щодня, попри надзвичайно важні умови сьогодення, трудяться на своїй рідній землі, вболівають за свою громаду та наближають Перемогу України!