Успіх юних футболістів села Роїще

Дата: 05.06.2023 16:03

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей на базі Михайло-Коцюбинського ліцею відбувся відкритий турнір ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос» із міні-футболу серед юнаків 2013 року народження та молодших учнів.

У змаганнях взяли участь команди Киїнської, Гончарівської, Новобілоуської та Михайло-Коцюбинської територіальних громад. Команду Новобілоуської сільської територіальної громади представляли вихованці Роїщенської гімназії.

За підсумками змагань юні футболісти Роїщенського старостинського округу посіли почесне ІІ місце, поступившись у фіналі (1:0) команді Киїнської громади, а Шурпу Богдана визнано кращим бомбардиром вищезазначеного турніру (тренер Володимир Бабич).

Вітаємо переможців та їхніх тренерів!

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту  та туризму Новобілоуської сільської ради