Вітаємо з Днем народження депутата Новобілоуської сільської ради Колесника Андрія Юрійовича!

Дата: 06.06.2023 09:11

Шановний Андрію Юрійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди особистого свята!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, мирного неба, благополуччя, достатку, родинної злагоди, взаєморозуміння, міцної любові близьких, натхнення та невичерпної енергії на довгі роки життя. Зичимо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, усмішкою і гарним настроєм, щоб поруч із Вами завжди були удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища.

Дорогий Андрію Юрійовичу, ми дякуємо Вам за активну участь у житті нашої громади, професіоналізм, плідну, самовіддану працю і турботу про наших мешканців. Хай мудрість та виваженість будуть Вашими надійними помічниками у вирішенні життєвих питань, а домашній затишок і благополуччя створять атмосферу душевного спокою та рівноваги. Бажаємо не зупинятися на досягнутому й легко крокувати до поставленої мети, щоб кожен новий день був плідним на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, благородні справи та високі досягнення. Швидшої перемоги та мирного неба над Україною!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус