УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 02.06.2023 14:59

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області на постійній основі здійснюються заходи, спрямовані на попередження та недопущення несанкціонованого поширення в Інтернет  інформації про розташування сил та засобів Збройних Сил України, в тому числі роботи ППО на території України.

Отримані дані свідчать про те, що фіксуються окремі факти поширення такої інформації з використанням веб-камер, яка надалі розповсюджується на загальнодоступних та соціально-орієнтованих ресурсах Інтернет і може бути використана рф на шкоду інформаційній безпеці та обороноздатності держави. При цьому, однією з причин, що сприяє можливому протиправному використанню вказаних веб-ресурсів є недотримання базових вимог кіберзахисту під час експлуатації систем відеонагляду та зберігання інформації.

З урахуванням викладеного, відповідно до вимог  п.2 частини 1 статті 25 Закону України «Про Службу безпеки України», з метою недопущення у подальшому роботи веб-камер з трансляції місцевості, де можуть працювати засоби ППО та переміщуватися військова техніка ЗСУ, пропонуємо вжити згідно з рекомендаціями, що додаються, заходи щодо недопущення можливої компрометації веб-камер, які перебувають у Вашому віданні чи експлуатуються залученими підрядними установами та організаціями.