До уваги населення! Проводитиметься наземний обробіток посівів пшениці

Дата: 02.06.2023 14:54

До уваги населення!

Із 3 по 9 червня 2023року

за сприятливих погодних умов

ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів пшениці фунгіцидом «Тілмор», посівів соняшнику гербіцидом «Челендж» та посівів кукурудзи гербіцидом «Діанат», які дозволені до використання в Україні.

Інформація

«Тілмор» - системний фунгіцид з двома діючими речовинами для найбільш ефективного захисту посівів пшениці від комплексу хвороб. Діючі речовини – протіоконазол, тебуконазол. Клас токсичності – 3.

«Челендж» - гербіцид системної дії для боротьби з широколистими бур’янами у посівах соняшника. Діюча речовина – аклоніфен. Клас токсичності – 3.

«Діанат» - селективний системний гербіцид для боротьби проти однорічних та багаторічних широколистих бур’янів.  Діюча речовина – дикамба. Клас токсичності – 3.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»