До уваги громадян! Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в онлайн навчанні!

Дата: 02.06.2023 14:50

До уваги громадян!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в онлайн навчанні!

ГУ ПФУ в Чернігівській області разом з Чернігівським обласним центром зайнятості проводить щотижня, по середах, о 15:00 годині, онлайн-консультації (з використанням сервісу ZOOM) для роботодавців та застрахованих громадян.

1. Перший тиждень місяця електронні сервіси Пенсійного фонду України, в т.ч: електронні трудові книжки, листки непрацездатності, страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві, житлові субсидії та пільги.

2. Другий тиждень місяця законодавчі зміни в питаннях соціального захисту та пенсійного забезпечення громадян.

3. Третій тиждень місяця важливість легалізації трудових відносин та заробітної плати.

4. Четвертий тиждень місяця – профілактика нещасних випадків на виробництві, зміни до порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, перевірка обґрунтованості видачі листків непрацездатності  та порядок їх оплати.

Посилання для підключення до конференції ZOOM, ідентифікатор конференції, код доступу залишаються незмінними:

Ідентифікатор конференції: 9713874536

Код доступа: fz9tХ3