Дата: 24.05.2023 22:50

До уваги населення !

З   27.05.2023р. по 02.06.2023р.

за сприятливих погодних умов                        ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» буде проводити наземний обробіток посівів пшениці фунгіцидом «Рекс Плюс» та інсектицидом «Фастак», які дозволені до використання в Україні.

Інформація!

«Фастак» - високоактивний інсектицид проти абсолютної більшості комах-шкідників. Безпечний для медоносних бджіл, бо має репеллентний ефект. Діюча речовина – альфа-циперметрин. Клас небезпеки – 2.

«Рекс Плюс» - фунгіцид для захисту посівів від хвороб на початку вегетації. Діючі речовини – епоксико-назолфенпропіморф. Клас небезпеки – 3.

Адміністрація ТОВ «ЧІМК»