Вітаємо з Днем народження старосту Роїщенського старостинського округу Шевченка Дмитра Михайловича!

Дата: 24.05.2023 09:06

Шановний Дмитре Михайловичу, прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

Нехай підґрунтям щасливого життя і плідної роботи буде міцне здоров’я, а віра, надія та любов стануть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо, щоб життя було насичене радісними подіями, і щоразу його нові сторінки наповнювалися плідними справами, яскравими зустрічами, позитивними емоціями, вірними друзями, а також теплим спілкуванням.

Дорогий Дмитре Михайловичу, ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, відповідальність, працелюбність, любов до рідної землі, увагу до людей, допомогу мешканцям громади у вирішенні їхніх питань, віддане служіння на благо громади. Ваша невтомна праця, повага та увага до людей викликають шану і захват.

Зичимо Вам професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму, особистих досягнень, добробуту та всіляких гараздів. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і Вашої родини, хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи, а добробут, затишок і злагода родинної оселі надійно захищають від негараздів.

Щастя, мирного неба, удачі та довгих років життя, сповнених любов’ю та земними радощами!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус