Дата: 19.05.2023 12:50

У четвер, 18 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, доповідачів по питанням порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, що вносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради. Зокрема, мова йшла про заходи щодо профілактики сказу тварин, грипу птиці, паспортизації пасік та профілактики отруєння бджіл на території Новобілоуської сільської територіальної громади; затвердження складу комісії по проведенню комплексної інвентаризації накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин на території громади; створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України; про внесення змін у складі комісії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області щодо визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг та перевірки надання соціальних послуг фізичним особам на непрофесійній основі; про затвердження заходів до Програми фінансування природоохоронних заходів Новобілоуської територіальної громади за рахунок екологічних надходжень на 2022-2024 роки тощо. Після детального обговорення членами виконавчого комітету одноголосно було підтримано ряд розглянутих питань.