Вітаємо наших юних спортсменів!

Дата: 03.05.2023 15:38

З 27 по 30 квітня у Львові відбувався Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед юних спортсменів різних вікових категорій. Вихованці секції з кікбоксингу комунального закладу «Центр позашкільної освіти» взяли участь у цьому заході й показали високі результати. Вони зайняли І та ІІ призові місця.

І почесне місце вибороли Дей Дмитро, Пригоровський Олександр, Осипенко Станіслав та Осипенко Поліна.

ІІ почесне місце зайняли Пригоровський Олександр, Осипенко Станіслав, Осипенко Поліна, Ільєнко Ярослав та Кубишкин Артем.

Пишаємося нашими вихованцями та їхнім тренером Осипенком Романом Миколайовичем! Вітаємо їх із перемогою та бажаємо успіхів і подальших спортивних досягнень!