Мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади щиро дякують за допомогу!

Дата: 03.05.2023 11:36

Мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади щиро дякують всеукраїнському благодійному фонду  «Іскра добра» та всесвітньому благодійному фонду  «World Central Kitchen» (WCK) за надану благодійну допомогу у вигляді насіння перемоги!

З початку повномасштабного вторгнення «Іскра добра» постійно надавала продуктові набори жителям нашої громади. А з початком весни волонтери передали насіння овочевих культур людям, у яких зруйновані та дуже пошкоджені житлові будинки.

Щиро дякуємо нашим благодійникам «Іскри добра» за допомогу та активну підтримку!!!