Вітаємо з Днем народження директора КЗ «Центр культурних послуг» Ільєнко Юлію Олексіївну!

Дата: 29.04.2023 12:07

Шановна Юліє Олексіївно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, оптимізму, здійснення заповітних мрій, благополуччя, злагоди та добробуту в родині. Як людині мистецтва зичимо Вам творчості, натхнення, креативності, свіжих ідей, невичерпного ентузіазму, нових звершень та плідної праці в культурному житті нашої громади.

Дорога Юліє Олексіївно, ми щиро дякуємо Вам за Ваш неоціненний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, збагачення мистецьких надбань та розвиток творчих здібностей у наших діток і молоді. Ми вдячні за те, що разом зі своєю творчою командою Ви наповнюєте життя мешканців Новобілоуської громади сонячним настроєм, оптимізмом, творчістю, зберігаєте і розвиваєте наші кращі народні традиції, примножуєте успіхи та досягнення культурної сфери рідного краю.

Нехай Ваше життя буде світлим, багатим на добрі новини, тепле спілкування, приємні зустрічі та удачу, а кожен день наповнюється радістю, світлом, шаною та любов’ю рідних і дорогих серцю людей. Мирного неба Вам і всій нашій Україні!

З повагою  сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус