Відбувся захід «Психологічна підтримка та практичні техніки задля самовідновлення/зцілення в умовах війни»

Дата: 27.04.2023 16:20

Отримання позитивних відгуків наприкінці тренінгу, тепла та дружня обстановка — найбільша нагорода для тренера та організаторів заходу.

26 квітня 2023 року в Новобілоуській сільській територіальній громаді відбувся захід «Психологічна підтримка та практичні техніки задля самовідновлення/зцілення в умовах війни».
Жителі Нового Білоусу достатньо натерпілися від повномасштабного вторгнення та мають потребу в заходах для підтримки емоційного та психологічного стану. Виконуючи різноманітні практичні вправи та техніки, учасники тренінгу мали змогу дізнатися, як проходити самореабілітацію, займатися самодопомогою, боротися зі стресом, а також поміркувати над тим, що можна змінити у своєму житті, щоб стати більш щасливим.
Захід проведено в рамках проєкту  ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» «Стійкість, безпека та добробут громад Чернігівської області у кризові часи» за підтримки #Програми_CLEAR.