Відбувся обласний етап змагань V літньої Гімназіади України 2023 року з легкої атлетики

Дата: 25.04.2023 10:47

На базі Комунального позашкільного навчального закладу «ДЮСШ» міста Носівка відбувся завершальний обласний етап змагань V літньої Гімназіади України 2023 року з легкої атлетики, в якому взяли участь 14 команд із різних територіальних громад Чернігівщини.

Команду Новобілоуської сільської територіальної громади представляли легкоатлети Старобілоуського ліцею.

В особистому заліку змагань призерами стали Васіна Дар’я – ІІІ місце (біг 800 м) та Прошко Вероніка – ІІІ місце (біг 1500 м).

У загальнокомандному заліку змагань із легкої атлетики  спортсмени Старобілоуського ліцею посіли 10 місце.

Вітаємо наших юних спортсменів та їхніх тренерів — Віталія Лепеху та Тетянау Костенко — з гарними результатами!

За інформацією відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді, спорту та туризму