До уваги населення нашої громади!!!

Дата: 24.04.2023 14:56

З 25 квітня по 5 травня 2023 року

за сприятливих погодних умов

ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія» проводитиме наземний обробіток посівів пшениці та соняшнику гербіцидами «Пріма», «Прімекстра Голд», «Гезагард», «Дербі», «Аксіал Крос» та фунгіцидом «Вареон», які дозволені до використання в Україні.

До відома!

«Пріма» — гербіцид для ефективного контролю бур’янів, слабочутливих до сульфонілсечовинних гербіцидів. Діючі речовини — флорасулам, 2-етилгекси-ловий ефір. Клас небезпеки — 3.

«Прімекстра Голд» — гербіцид для контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів.

Діючі речовини — S-метолахлор, атразин. Клас небезпеки — 3.

«Гезагард» — гербіцид із тривалим захисним періодом. Діюча речовина — прометрин. Клас небезпеки — 3.

«Дербі» — гербіцид для бородьби з перерослими бур’янами. Діючі речовини — флуметсулам, флорасулам. Клас небезпеки — 3.

«Аксіал Крос» — гербіцид для контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів. Діючі речовини — піноксаден, флорасулам, антидот.

Клас небезпеки — 3.

«Вареон» — фунгіцид від широкого спектру хвороб зернових колосових культур. Діючі речовини — прохлораз, тебуконазол. Клас небезпеки — 2.