Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 20.04.2023 11:49

У середу, 19 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання було розглянуто ряд важливих питань, які вносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради. Зокрема, мова йшла про затвердження заходів до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новобілоуської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки; про внесення змін до напрямків діяльності та заходів до Програми розвитку місцевого самоврядування Новобілоуської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки; про зняття з обліку сімей, що перебували у складних життєвих обставинах; про надання дозволів на вчинення правочинів щодо житла, майна, право власності на яке, або право користування яким мають діти; про продовження строку перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; про перелік заходів та робіт із територіальної оборони на 2023 рік (у новій редакції), а також було розглянуто інші питання щодо розвитку та покращення життя громади. Після детального обговорення члени виконавчого комітету одноголосно підтримали ряд розглянутих питань.