Вітаємо з Днем народження працівника Новобілоуської сільської ради Трояна Сергія Леонідовича!

Дата: 18.04.2023 10:09

Шановний Сергію Леонідовичу, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного тепла, успішного здійснення планів та задумів, сил і наснаги для нових звершень і перемог на життєвому шляху.

Зичимо, щоб Ви не знали тривоги, печалі та втоми, щоб Вас ніколи не покидали бадьорість духу, оптимізм і мужність, а обізнаність, відданість, працьовитість, високий професіоналізм та розуміння справи і надалі були гарантами Ваших нових професійних здобутків.

Шановний Сергію Леонідовичу, бажаємо Вам завжди отримувати задоволення від роботи, радіти новим професійним здобуткам та відчувати гордість від високих досягнень.

Миру, любові, злагоди, благополуччя, оптимізму Вам і Вашій родині! Нехай родинний затишок дарує Вам відчуття щастя, радості та задоволення, а підтримка рідних людей — упевненість, наснагу та енергію.

З повагою сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус