Відбулося засідання «круглого столу» на тему «Надання послуг роботодавцям службою зайнятості в умовах воєнного стану»

Дата: 13.04.2023 10:42

У середу, 12 квітня, в адміністративному приміщенні Новобілоуської сільської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему «Надання послуг роботодавцям службою зайнятості в умовах воєнного стану».

У засіданні взяли участь сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, начальник управління реалізації політики зайнятості Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський, заступник директора Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Чечко, представники служби зайнятості та роботодавці.

Під час зустрічі присутні дізналися про шляхи співпраці служби зайнятості з роботодавцями в реалізації існуючих і нових активних програм сприяння зайнятості, нові можливості співпраці служби зайнятості з роботодавцями. У свою чергу керівники підприємств взяли участь в обговоренні проблем та їх рішень при задоволенні потреб підприємств у персоналі.

По завершенню «круглого столу» було підведено підсумки зустрічі та досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.