Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, сім’ї, молоді спорту та туризму Новобілоуської сільської ради

Дата: 07.04.2023 14:47

У четвер, 6 квітня, відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, сім’ї, молоді спорту та туризму Новобілоуської сільської  ради. У порядок денний було включено розгляд атестаційних матеріалів під час атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Новобілоуської сільської ради; порядок голосування та атестація педагогічних працівників. Доповідачами були керівники закладів освіти і члени атестаційної комісії.

Відповідно до затвердженого графіка роботи атестаційна комісія розглянула атестаційні матеріали та оцінила досягнення у педагогічній діяльності освітян, які атестувалися.

У 2022-2023 навчальному році атестації підлягали двадцять сім педагогічних працівників, із них дев’ятнадцять педагогів закладів загальної середньої освіти, два директори закладів дошкільної освіти, один керівник гуртка закладу позашкільної освіти, три  фахівця інклюзивно-ресурсного центру та один вихователь Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації.

Кожен із них сумлінно підготувався до атестації, представивши у своїх матеріалах усі напрями освітнього процесу у світлі сучасних вимог і положень.

Шістнадцять педагогічних працівників  підтвердили відповідність раніше присвоєній кваліфікаційної категорії «вчитель вищої категорії», з них два педагогічні працівники мають звання «учитель-методист» та дев’ять звання «старший учитель», одному педагогу присвоєно педагогічне звання «старший учитель» та одному «вищу кваліфікаційну категорію», п’ять  керівників закладів освіти та три фахівця ІРЦ підтвердили відповідність займаній посаді, керівнику гуртка встановлено 12-ий тарифний розряду, а вихователька Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації підтвердила відповідність займаній посаді та відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

У свою чергу членами атестаційної комісії відзначений ґрунтовний навчально-методичний доробок педагогічних працівників. Вітаємо наших освітян з успішною атестацією.