Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися жителям Чернігівщини

Дата: 07.04.2023 09:31

У Чернігівській області працює регіональний координатор Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин — Євген Артюх.

Люди, чиї близькі зникли безвісти, можуть звернутися за порадою та підтримкою до представництва Офісу Уповноваженого особисто за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 59/2 або ж за телефоном: +38 (050) 953-14-59 та +38 (050) 382-88-79.

Також повідомити про зниклого безвісти можна на електронну адресу: artyuh090177@gmail.com. Регіональний координатор надасть роз’яснення щодо діючого алгоритму дій, коли ваша близька людина довгий час не виходить на зв'язок. Під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини. Всі дані будуть передані до аналітичного відділу Офісу Уповноваженого.

За повідомленням Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин