Обласний етап змагань V літньої Гімназіади України 2023 року з шахів

Дата: 05.04.2023 12:52

У вівторок, 4 квітня, вісім команд від громад Чернігівської області взяли участь у черговому обласному етапі змагань V літньої  Гімназіади України 2023 року з шахів серед юнаків і дівчат.

Змагання відбулися на базі Комунального позашкільного навчального закладу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Чернігівської міської ради.

Новобілоуську сільську територіальну громаду представляли юні шахісти Старобілоуського ліцею та Роїщенської гімназії, які за підсумками змагань посіли почесне 7 загальнокомандне місце та увійшли в десятку кращих. Вітаємо переможців та їхніх тренерів — Олену Ємченко та Володимира Бабича — з гарним результатом.

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради