26 березня — День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 09:29

Як самостійна силова структура Національна гвардія України існувала від 1991 до 2000 року. Потім вона була розформована та знову відроджена 2014 року після незаконної окупації Криму та загостренням ситуації на сході України. Головне завдання Нацгвардії України — гарантувати громадську безпеку та охорону порядку, захищати права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави та суспільства. Також члени Національної гвардії брали участь у антитерористичній операції та допомагають ЗСУ впоратися з вторгненням рф до України. 2015 року Нацгвардія України отримала своє національне свято, яке було призначено Указом президента України на 26 березня. Щира вдячність вам, шановні нацгвардійці, за вашу нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів і досягнень у почесній справі служіння Україні. Зичимо усім гвардійцям, їхнім рідним і близьким щастя, миру, добра і швидкої перемоги України!