Мешканка села Роїще Сердюк Ольга Іванівна відзначила свій 90-річний ювілей

Дата: 21.03.2023 15:44

20 березня свій 90-річний ювілей відзначила мешканка села Роїще —

Сердюк Ольга Іванівна.

Привітати довгожительку з визначною подією прийшли рідні, близькі, односельці та староста Роїщенського старостинського округу Дмитро Шевченко. Іменинниці вручили подарунок та висловили найщиріші побажання міцного здоровя, довгих років життя, благополуччя, душевного спокою, бадьорості душі, пошани від людей, Божої опіки і в такому ж дружному й затишному родинному колі відзначити свій 100-річний ювілей.

Висловлюємо Ользі Іванівні велику повагу та шану за все, що вона зробила протягом свого життя і бажаємо їй многая літа, щирої любові дорогих серцю людей, доброго оточення, теплих слів, радісних емоцій та щасливих миттєвостей життя