Відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання  та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

Дата: 21.03.2023 14:45

Сьогодні, 21 березня,  в Новобілоуській сільській раді за участю заступника сільського голови Юрія Ткаченка відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання  та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

На порядок денний виносились питання:

1.Про проєкт рішення щодо внесення змін до складу Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми.

2. Про виконання на території Кувечицького старостинського округу Закону України  «Про попередження насильства в сім’ї» за підсумкам 2022 року.

3. Про план заходів інформаційно-просвітницької акції «Жінки, знайте свої права» на 2023 рік.

За інформацією відділу освіти, культури,  сім’ї, молоді, спорту та туризму