Вітаємо з Днем народження в.о. начальника служби у справах дітей Новобілоуської сільської ради Бисикало Світлану Іванівну!

Дата: 20.03.2023 09:30

Шановна Світлано Іванівно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного затишку, добробуту, чудового настрою та успіхів у роботі. Нехай ніколи не вичерпується Ваша доброта, відкритість, порядність і прагнення прийти на допомогу всім, хто потребує підтримки. Хай життя дарує Вам побільше натхнення, невтомності, оптимізму та наснаги.

Дорога Світлано Іванівно, ми щиро дякуємо Вам за мудрість, виваженість, розсудливість, людяність, цілеспрямованість, порядність, високий професіоналізм та відданість справі. І зичимо Вам подальших успіхів у професійній діяльності, яка сприятиме розвитку нашої громади, щоб Ваша життєва дорога завжди вела Вас до омріяних вершин. Миру, любові, взаємного кохання, віри, надії та оптимізму!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус