Вітаємо з Днем народження депутата Новобілоуської сільської ради Белозор Аллу Вікторівну!
Шановна Алло Вікторівно, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження!
Бажаємо Вам сміливо і впевнено крокувати по життю, завжди залишатися такою ж життєрадісною, жіночною, творчою і рішучою, щоб завдяки амбіціям та безмежній працьовитості всі Ваші плани легко реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.
Зичимо Вам мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної енергії, доброї вдачі, життєвого оптимізму, творчої наснаги, нових звершень і щоб із кожним сходом сонця кожна задумана мрія швидко здійснювалася.
Дорога Алло Вікторівно, ми щиро дякуємо за Ваш професіоналізм, компетентність, самовіддану і натхненну роботу, спрямовану на розвиток нашого краю. Бажаємо безмежного щастя, щирих почуттів, яскравих барв життя, радісних емоцій, позитивних новин і щоб поруч із Вами завжди були гарні друзі та доброзичливі люди.
З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус