Успіх дівчат на змаганнях обласного етепу V літньої Гімназіади України 2023 року

Дата: 15.03.2023 12:25

У вівторок, 14 березня, на базі Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи проходив обласний етап V літньої Гімназіади України 2023 року з баскетболу 3х3 серед юнаків і дівчат.

Команду дівчат представляли баскетболістки Халявинського ліцею, команду юнаків представляли спортсмени Старобілоуського ліцею.

Команда дівчат Халявинського ліцею за підсумками змагань посіла друге почесне місце, поступившись у фіналі баскетболісткам із міста Бахмач.

Вітаємо наших дівчат і їхнього тренера Анатолія Гайового з перемогою!

За інформацією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму