14 березня — День українського добровольця

Дата: 14.03.2023 12:56

День українського добровольця — нове, але дуже важливе свято. Воно було створене на честь усіх тих, хто 14 березня 2014 року встав на захист нашої Батьківщини. Цей день було встановлено для того, щоб ми пам’ятали, через що довелося пройти нашій країні і через що вона проходить нині.

Коли у 2014-му над Україною нависла смертельна загроза, за покликом серця за зброю взялися тисячі українців. І ще більше їх стало після ворожого повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Заради нашої перемоги вони всі готові стояти до останнього подиху. І для кожного з нас вони є символом мужності, героїзму та патріотизму.

Ми вшановуємо пам’ять полеглих Героїв і щиро дякуємо кожному, хто нині продовжує захищати свою рідну землю. Дорогі наші добровольці, бажаємо Вам мирного неба, швидкої перемоги, міцного здоров’я, мужності, незламності, відваги, щоб Ви повернулися додому живими та неушкодженими.

Слава Україні!

Слава українським добровольцям!