В Чернігові та Новгороді-Сіверському виявлено послідовників субкультури «Редан»

Дата: 06.03.2023 15:48

УВАГА!!! Шановні батьки! Будьте пильними! На жаль, тепер і в Чернігові та Новгороді-Сіверському виявлено послідовників субкультури «Редан». Про це було повідомлено  в телеграм-каналі голови Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса. Субкультура «Редан» — пропаганда насильства серед українських підлітків — це російська інформаційно-психологічна спецоперація з метою дестабілізації ситуації в нашій державі. Тож маємо тримати руку на пульсі, об’єднати свої сили і не дозволяти засмічувати мозок нашим дітям. Спілкуйтесь зі своїми дітьми, цікавтесь їхнім життям і оточенням, не позбавляйте їх своєї уваги та опіки, пропонуйте свою підтримку. Наші діти — це наше майбутнє. Бережіть їх і себе!