25 лютого — День української жінки!

Дата: 25.02.2023 10:01

Сьогодні, 25 лютого, Україна відзначає 152 річницю з дня народження відомої української письменниці, перекладачки, культурної діячки, співзасновниці літературного гуртка «Плеяда» Лесі Українки. Це була мужня, смілива, розумна, творча жінка, яка написала чимало геніальних поетичних, прозових і публіцистичних творів. І сьогодні вона входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. А її славнозвісні рядки з «Contra spem spero!» — «Так! Я буду крізь сльози сміятись» — стали життєвим девізом для багатьох українців. І ось нещодавно народні депутати запропонували в день народження Лесі Українки відзначати нове свято — День української жінки.

Дорогі наші українські жінки, в цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба, безмежного щастя, благополуччя, любові, поваги, здійснення мрій, сонячного настрою, щоб Вам завжди дарували квіти, щоб Вас любили й шанували діти. Дякуємо Вам за Вашу мужність, стійкість, незламність, за те, що пліч-о-пліч стоїте зі своїми чоловіками, підтримуєте їх, і ми всі разом наближаємо перемогу нашої України.

Зі святом Вас, дорогі наші жінки!