Щиро дякуємо за рік незламності! Вистоїмо, переможемо і відродимося!

Дата: 24.02.2023 10:03

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Сьогодні минає рік від початку повномасштабного вторгнення рф на територію незалежної та суверенної України. Це був рік важких випробувань, гіркого болю, жалю, але водночас і рік стійкості, незламності та єдності українського народу. І саме завдяки нашій спільній незламності, згуртованості та непохитності сили духу ми маємо можливість зустрічати сьогоднішній день у вільній, незалежній та суверенній державі. Ми стали сильнішими, мудрішими та ще більш згуртовані.

Ми щиро дякуємо нашим військовослужбовцям, рятівникам, волонтерам, піротехнікам та всім нескореним українцям, які день за днем наближають нашу спільну перемогу над ворогом і повертають Україну до безпечного повсякдення. Схиляємо голови перед тими, хто віддав заради перемоги свої життя. Вічна слава нашим Героям! Ми неодмінно вистоїмо, переможемо і відродимося! Слава Україні!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус