Вітаємо з Днем народження депутата Новобілоуської сільської ради Авраменко Світлану Василівну!

Дата: 23.02.2023 10:07

Шановна Світлано Василівно, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого дня народження!

Бажаємо Вам доброго здоров’я, мирного неба, безмежного людського щастя, родинного добробуту, благополуччя, злагоди, здійснення мрій, віри у світле майбутнє та перемоги. Нехай кожен день буде насиченим радісними подіями, теплими зустрічами, приємними розмовами і плідними справами. Хай доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу.

Дорога Світлано Василівно, ми щиро дякуємо Вам за професіоналізм, компетентність, турботу та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Новобілоуської сільської територіальної громади. Нехай доля й надалі збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та оптимізмом. Хай усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Нехай Ваші очі завжди світяться від щастя, а серце буде наповненим любов’ю.

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус