Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 16.02.2023 18:24

У четвер, 16 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю заступника голови Новобілоуської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, секретаря сільської ради Світлани Стопичевої, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання було розглянуто ряд соціальних питань, питання про надання матеріальної допомоги; про організацію та проведення платних суспільно корисних робіт на території громади; про затвердження заходів до Програми фінансування природоохоронних заходів Новобілоуської сільської територіальної громади за рахунок екологічних надходжень на 2022-2023 роки; про визначення напрямків діяльності та заходів до Програми розвитку місцевого самоврядування Новобілоуської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки; про затвердження заходів до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства громади на 2022-2024 роки; про наповнюваність груп у комунальних закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах Новобілоуської сільської ради та інші питання, що виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради, та прийняли відповідні рішення.