16 лютого — День єднання!

Дата: 16.02.2023 09:36

Шановні мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Сьогодні, 16 лютого, ми всією Україною відзначаємо День єднання. Свято, яке покликане зміцнити єдність, стійкість і згуртованість нашого народу.

Нині наша країна переживає надскладні часи, українські воїни до останнього подиху захищають від ворога рідну землю, і в цей час ми об’єднуємося заради однієї спільної мети — нашої перемоги. Ми проявили свої найкращі якості, і весь світ побачив, на скільки наша нація згуртована. Майже рік війни усьому світу показав, що заради своєї Батьківщини та її світлого майбутнього українці готові стояти до останнього. Ми й надалі продовжуватимемо наближати перемогу, захищати своє майбутнє, свободу, незалежність та соборність.

Дорогі мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади!

Бажаємо усім нам міцного здоров’я, мирного неба, міцності духу, віри, незламності та ще більшої згуртованості, щоб жодний ворог не зміг нас розділити.

Слава Україні! Слава її Героям!

Слава великому народу великої країни!

Шануймося, бо ми того варті!

З повагою — сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус