15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 09:04

Шановні земляки! Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Щороку в цей день ми віддаємо шану нашим захисникам, які брали участь у локальних воєнних конфліктах сучасності в різних регіонах планети, виконували миротворчі місії. Афганістан, Ірак, Демократична Республіка Конго, Ліберія, Ліван, Кот-д’Івуар, Сьєрра-Леоне… Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю солдатів та офіцерів, які віддали життя під час виконання свого військового обов’язку. Вічна пам’ять Героям!

Ми висловлюємо глибоку вдячність бійцям, які, маючи безцінний бойовий досвід, нині боронять цілісність і незалежність України, оберігають спокій у наших домівках.
Шановні й дорогі наші воїни-миротворці, військовослужбовці Збройних сил України та ветерани! Бажаємо Вам доброго здоров’я, мужності, стійкості, міцності духу, родинного щастя, добробуту, благополуччя, мирного неба та перемоги! Слава Україні! Героям слава!

З повагою —

сільський голова Новобілоуської сільської територіальної громади  Дмитро Федоров, виконавчий комітет і депутатський корпус