Вихованці Центру позашкільної освіти підготували валентинки для наших захисників

Дата: 14.02.2023 12:38

Любов є в середині кожного з нас. Вона вічна, безмежна, всесильна, вседолаюча... Даруйте свою любов рідним, близьким і всім тим, хто її потребує. Сьогодні наші вихованці гуртка початкового технічного моделювання Центру позашкільної освіти підготували валентинки та вітання з Днем святого Валентина для захисників Збройних сил України. Ми щиро дякуємо нашим бійцям за те, що вони захищають нас, наших рідних, наших близьких, нашу країну та свободу бути самими собою. Дякуємо нашим дорогим захисникам за кожен мирний день, кожну мирну ніч, кожну хвилину, коли ми можемо любити, цілувати та обіймати дорогих нашому серцю людей і говорити їм про те, як сильно ми їх любимо.

ДЯКУЄМО ВАМ, НАШІ ДОРОГІ ЗАХИСНИКИ!!! ЗІ СВЯТОМ ВАС!!!