Вітаємо з Днем народження депутата Новобілоуської сільської ради Заровського Валентина Віталійовича!

Дата: 13.02.2023 10:36

Шановний Валентине Віталійовичу, від щирого серця вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо, щоб підґрунтя Вашого щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, невичерпна життєва енергія та наснага. Від усієї душі зичимо Вам затишної атмосфери в оселі, любові й теплоти у відносинах, довіри та поваги в колективі, щасливих і мирних днів у житті. Нехай цей день принесе добрі емоції, яскравий настрій і гармонію в душі, а кожен наступний — буде сповненим корисними справами, теплими зустрічами, гарними новинами та приємними розмовами. Хай віра, надія та любов завжди будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Дорогий Валентине Віталійовичу, бажаємо Вам здійснення заповітних мрій, досягнення висот у своїй діяльності, вірних та легких рішень у вирішенні будь-яких ситуацій, плідної праці на депутатській ниві та успіхів у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання громади і всієї України. Злагоди, добробуту, нових обріїв майбутніх перспектив, сил, натхнення на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла, щастя, достатку та благополуччя!

З повагою — сільський голова та колектив Новобілоуської сільської ради, виконавчий комітет і депутатський корпус