На Чернігівщині формується окремий стрілецький батальйон Збройних сил України

Дата: 08.02.2023 12:37

На Чернігівщині формується окремий стрілецький батальйон Збройних сил України. На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 60 років, і тих, хто має військову спеціальність, і тих, хто не має відповідного досвіду. Про це повідомляють у Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Охочі вступити до Чернігівського стрілецького батальйону можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вакансії можна і в у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації.

Докладнішу інформацію можна також отримати в Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 141.