У Старобілоуському старостинському окрузі працює пункт допомоги ЗСУ

Дата: 01.02.2023 16:06

Військова агресія рф проти України триває, але мешканці Новобілоуської сільської територіальної громади продовжують невтомно тримати міцну оборону в тилу. Зокрема в Старобілоуському старостинському окрузі вже три місяці поспіль працює пункт допомоги Збройним силам України, де всі небайдужі люди активно допомагають військовим наближати нашу перемогу. Вони роблять окопні свічки, плетуть маскувальні сітки, готують різні смаколики, збирають продукти харчування і теплі речі для захисників. За цей час наші місцеві волонтери відправили на передову не один гуманітарний вантаж. А щоб перемога була якнайшвидшою, запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цієї доброї справи.

Щиро дякуємо нашим захисникам, волонтерам, благодійникам і всім небайдужим людям, які на своєму місці наближають нашу спільну перемогу. Тримаймося, друзі!